Ürün kategorisi

Bize ulaşın

Bizi arayın: 86-0631-3581111 (Uluslararası İşletme)

Faks: 86-0631-8805589

Ekleme: No.9 JiuLong Road, ekonomik kalkınma bölgesi, Wendeng, Weihai City, Shandong Eyaleti, Çin 264400

Bize e-posta: sales@composite-china.com

Çalışma saatleri:

Pzt-Cts (8:00 am - 17:00 pm)

Yardıma gereksiniminiz olduğunda bizi arayınız. Biz her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Web sitesi linki:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

Karbon Fiber tüp mühendislik gelişim

- Aug 03, 2015 -

Karbon fiber, yapım o aynı zamanda yapısal malzeme ve işlevsel malzemeler araştırma önemli önemi, kapsamlı performans birçok çözebilir diğer malzemeler sorunu çözmek değil. At mevcut, karbon fiber ve beton ile birlikte güçlendirilmesi açısından esas olarak ve yapı tasarımı özgün uygulamada daha az. Maliyet nedeniyle sorunları, kalıcı şablonları da fiberglas tarafından hakim. Uygulamalı araştırma çalışmasıdır bu alanda erken aşamalarında, karbon fiber tüp kirişler için sütunları sınırlıdır, beton zemin ve duvarlar rapor yok. Uygulama geliştirme için çok geniş bir alanı olan İnşaat Mühendisliği karbon fiber.

Buna ek olarak, genellikle performans iyileştirilmesi gerekmektedir karbon ve grafit malzemelerin bağlı olarak karbon malzemeleri üretiminde aşağıdaki kullanır emprenye Ajan birkaç tür:

(1) Kömür katranı veya asfalt. İçin anonim, grafit elektrotlar yüksek güç grafit elektrot ve ultra yüksek yeti grafit elektrot kavurma ontoloji ve benzeri emdirilmiş. Şu anda yaygın olarak kullanılan kömür katran zift emprenye elektrot boşlukları ve Amerika Birleşik Devletleri'nin ve diğer ülkelerin asfalt ile elektrot boşlukları hamile bıraktı.

(2) reçine. Esas olarak emdirilmiş grafit malzemelerde geçirimsiz grafit hazırlanması için kimya sanayî için kullanılır.

(3) düşük erime noktası metal. Esas olarak emdirilmiş grafit ürünler, elektrik kontağı kazıma gibi sürgülü devir motoru gibi belirli amaçlar için kullanılır.

(4) yağ. Esas olarak grafit malzemelerin aşınma direnci artırmak için tasarlanmış emdirilmiş grafit ürünlerinde kullanılan kişi, hava veya su altı motorlu fırça ve benzeri kayma rulmanlar üretmekteyiz.


Related Products