Ürün kategorisi

Bize ulaşın

Bizi arayın: 86-0631-3581111 (Uluslararası İşletme)

Faks: 86-0631-8805589

Ekleme: No.9 JiuLong Road, ekonomik kalkınma bölgesi, Wendeng, Weihai City, Shandong Eyaleti, Çin 264400

Bize e-posta: sales@composite-china.com

Çalışma saatleri:

Pzt-Cts (8:00 am - 17:00 pm)

Yardıma gereksiniminiz olduğunda bizi arayınız. Biz her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Web sitesi linki:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.alibaba.com/

Karbon fiber kanal teknolojisi ve uygulaması şekillendirme

- Aug 03, 2015 -

İşlemi oluşturan karbon elyaf boru şekillendirme yöntemi döküm kompozit karbon fiber prepreg sıcak rulo ile makine inişli çıkışlı boru açıktır.

İlke makine, yumuşatıcı, prepreg haddeleme boru erime reçine prepreg yukarıda sıcak Silindirler kullanmaktır. Silindirler rotasyon silindirler ve İğler, prepreg gerekli kalınlığı kadar ölmek ve sonra soğutma, sarıcı alınan tarafından soğuk rulo sürekli rulo arasında sürtünme yoluyla işlemi sırasında belirli bir gerilim bir kür fırında tedavi. Kür sonra boru, Kaldır çekirdek modeli, boru sarma filaman elde edilebilir. Prepregs kalıplama yöntemi besleme dayanarak, mekanik yöntemler besleme ve sürekli kullanım kılavuzuna ayrılabilir. Temel yordamı şöyledir:

İlk olarak, silindirler, set sıcaklığa ısıtılmış sıcak Silindirler temizlik prepreg gerginlik ayarlayın. Silindir, sıcak Silindirler, yazıcı kafası silindir basınç çekirdek 1 kucağına çevrili bir yayın aracı ile kaplanmış ve alt üzerinden değil, aynı anda baş, Isıtma parçası tur lideri ile bağlı prepreg çek. Kılavuz uzunluğunu yaklaşık 800 ~ boru çapı ve tur lideri bez ve bant, genellikle 150 uzunluğu bağlı olarak 1200mm ~ 250 mm. rulo tasarım kalınlığı elde etmek, bandı kesti duvar kalınlığı yakınındaki yavaşlatmak için tasarlanmış kalın duvarlı tüplerde, normal çalışma, mandrel dönme hızı hızlandırmak, nedeniyle.

Ve yüksek basınç altında bastıktan sonra devam devam kalıp 1 döndürmek ~ 2. Sonunda Boru dış çapı tüp geçen birimden, fırın kür içine kaldırdıktan sonra ölçüm rulo kaldırma.


Related Products